• »
  • O firmie

O Akademii Spawania

O firmie

Największa oferta kursów spawania we Wrocławiu!

Akademia Spawania to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych ośrodków szkolenia spawaczy nie tylko we Wrocławiu, ale i w Polsce. Nasza spawalnia jest obiektem całkowicie bezemisyjnym - żadne szkodliwe substancje nie wydostają się do środowiska.

Posiadamy 15 osobnych stanowisk spawalniczych wyposażonych w sprzęt uznanych światowych producentów m.in. Fronius, Migatronic czy Lincoln. Szkolimy w każdej metodzie - MAG, MIG, TIG, MMA, a nawet spawanie i cięcie plazmą. Oferujemy również szkolenia dla przecinaczy, lutowaczy, czy też zgrzewaczy. W naszej szkole spawania przedłużysz i odnowisz upawnienia spawalnicze.

Akademia Spawania to nie tylko spawalnia, to również laboratorium badań nieniszczących NDT. Szkolimy przyszłych inspektorów badań nieniszczących w każdej metodzie. Badania wizualne, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne, a nawet ultradźwiękowe czy radiograficzne nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Nasza kadra to osoby doświadczone w branży spawalniczej. Są to osoby, dla których łączenie materiałów to pasja, a nie tylko praca.

Stawiamy na rozwój!

Mimo pandemii w 2020 r. spod naszych skrzydeł wyszło ok. 1000 spawaczy i prawie 200 inspektorów badań nieniszczących

Naszym celem jest zadowolenie klienta, a wiemy że nie jest to możliwe bez odpowiedniej infrastruktury, sprzętu, a przede wszystkim bez odpowiednich ludzi. Stawiamy na rozwój naszej kadry, stale się udoskonalamy, co za tym idzie stale podnosimy jakość naszych szkoleń.